ePos

Ten produkt pasuje do:

Sport i rekreacja Kultura Kina Gastronomia Parki zabaw Parkingi Hotele Obiekty samobsługowe Masowe imprezy Stacje paliw

Zwiększa korzyści, ułatwia pracę   

Punkty gastronomiczne są typowym miejscem gdzie z pewnością nikt nie chce długo czekać. Kiedy głód doskwiera liczy się każda minuta! Dlatego zadbajmy razem o to,aby skrócić czas oczekiwania maksymalnie! System ePos umożliwia Twoim pracownikom szybszą pracę. Dzięki temu klienci spędzą mniej czasu na oczekiwaniu na zamówienia.

Zintegrowana sprzedaż

Zintegruj sprzedaż z systemem ESOK Twojego Obiektu na jednolitej bazie danych. Sprzedawaj, wypożyczaj, doliczaj dodatkowe usługi – wszystko w jednolitej strukturze i interfejsie.

Komfort Klienta

Bar mokry jest dobrym rozwiązaniem dla obiektów, na których klienci spędzają dużo czasu. Umożliwia to bezgotówkową sprzedaż asortymentu w ,,kiosku” nabijając koszty na identyfikator który klient ma zawsze przy sobie.

Wypożyczalnia sprzętu

Wypożyczalnia to nie tylko sprzęt basenowy. Za pomocą naszego modułu wypożyczalni kontroluj wypożyczalnie kajaków, łyżew, nart, rowerów, miejsca w marinie i wielu innych. Aplikacja mobilna wypożyczalni pomoże kontrolować stan wypożyczeń w terenie.

Odbieranie zamówień na tabletach z wbudowanym systemem

Sprzęt mobilny jest bardzo lekki i poręczny, dzięki czemu każdy pracownik (np. kelner) może nosić go przy sobie. Korzystanie z terminali mobilnych przyspiesza obsługę klienta i eliminuje kolejki do stacjonarnego POSa, co z kolei zwiększa obroty i zyski. Dla naszych klientów dobieramy urządzenia, które pasują do profilu działalności jego biznesu. Mogą one być wyposażone w dedykowany czytnik kodów kreskowych lub kodów QR (dla sprawniejszego odczytu sprzedawanego asortymentu) lub czytnik NFC (dla sprawnego dopisywania bezgotówkowego zamówienia do identyfikatora lub paska). Całość obsługiwana na szybkim mobilnym systemie operacyjnym Android.

Potwierdzenia bonowe dla kucharzy

Kucharz automatycznie po odebraniu zamówienia przez kelnerkę, dostaje na kuchni wydruk z zamówieniem. To znacznie przyspiesza pracę oraz realizację zamówienia. Ponad to ePos w połączeniu z naszym autorskim systemem Digital Signage EDITEMS pozwala wyświetlać informacje dotyczące zamówień i ich odbiorów na ekranach multimedialnych.

Zbieraj dopłaty na pasku

Korzystaj na spontanicznej chęci do zakupów Twoich klientów. Realizuj sprzedaż na zasadzie dopisania zamówień do identyfikatora klienta.

Pełen relaks

Dzięki systemie ePos, klienci mogą zamawiać na identyfikator a płacą dopiero przy wyjściu z obiektu – kasach lub automatach.

Swoboda zakupu w dowolnym momencie zwiększa zyski!

Dzięki możliwości jakie daje ePos każdy z Twoich klientów może korzystać nie tylko z gastronomi ale i z dowolnej sprzedaży jaką oferuje Twój obiekt. Sprzedaj „na pasek” pamiątki, upominki, gadżety i wiele wiele innych.

Ekrany multimedialne nie tylko na numery zamówień

Wyświetlanie zamówień w restauracjach to już standard. Dzięki nim klienci widzą na jakim etapie są ich zamówienia. My idziemy krok dalej. Proponujemy integrację naszego systemu z ekranami multimedialnym w systemie EDITEMS, dzięki czemu będziesz mógł poza standardem wyświetlać filmy reklamowe w wysokiej rozdzielczości, informacje z obiektu, statystyki, kanały RSS oraz wiele wiele innych. Wszystko zintegrowane w jednym systemie

Wszystkie receptury pod ręką - czyli w Twoim ePos

Punkty gastronomiczne są typowym miejscem gdzie z pewnością nikt nie chce długo czekać na realizację zamówienia. Kiedy głód doskwiera liczy się każda minuta! Dlatego zadbajmy razem o to, aby skrócić czas oczekiwania maksymalnie! Dzięki zaawansowanym opcjom receptur, kompletów i zestawów będziesz w stanie szybko zewidencjonować zrealizowane zamówienie.

Zaawansowana produkcja na kuchni

Ważenie przed/po rozmarażaniu

Sprawdź ile wody jest w Twoich produktach.

Ważenie przed rozpoczęciem produkcji

Sprawdź ile składników wykorzystuje kucharz aby wytworzyć danie

Pełna kontrola magazynowa

Dzięki tak zaprogramowanej obsłudze procesu produkcji. Masz gwarancje gdzie i kiedy tracisz wagę.
Copyright © TT Soft 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.