Automat Rozliczeniowy

Automat rozliczający
90431998_236286621101238_3656459779691249664_n-194x229

ścieżka samobsługowa

Automat Rozliczeniowy

w połączeniu z Połykaczem Pasków

Co zyskasz posiadając  automat rozliczeniowy?

Automat rozliczeniowy jest naszym debiutującym produktem. Najważniejszym krokiem  do bezobsługowego obiektu. Więc jeśli chcesz, aby Twój obiekt  zmniejszył swoje kolejki, zaoszczędził ok 75 godz. miesięcznej pracy kasjerek oraz zwiększyć prestiż Twojego obiektu, to tak! Ten produkt jest dla Ciebie

Zmniejszenie kolejek

Jest to kolejny krok to stworzenia ścieżki samoobsługowej w połączeniu z połykaczem pasków. Tutaj klienci którzy mają dopłatę przy wyjściu, rozliczają się bez pomocy kasjerek.

Odświeżenie wizerunku obiektu.

Bezobsługowe obiekty cieszą się większym rozgłosem oraz dobrymi opinamy. W czasie sezonu kolejki znacznie się zmniejszają, dzięki czemu goście przychodzą jeszcze chętniej.

Zmniejszenie godzin pracy kasjerek.

Od naszych klientów korzystających ze ścieżki samoobsługowej dowiedzieliśmy się, że w ciągu miesiąca, pracownicy zaoszczędzają nawet 75 godzin pracy.

Elektronicznego Kasjera, co oznacza, że to klient na ekranie dotykowym automatu sam wybiera interesujący go typ wejścia na obiekt. Automat pozwala na usprawnienie ruchu klientów obiektu poprzez zmniejszenie kolejek do kas, a także dodaje obiektom innowacyjności wprowadzając tego typu rozwiązanie.

Co oferuje    Automat rozliczeniowy.

Jak sama nazwa mówi, automat służy przede wszystkim do rozliczania z dopłat. Ale i również potencjał dużego ekran, można wykorzystać przez wyświetlanie reklam multimedialnych.

Ekran automatu służy przede wszystkim do wyświetlania informacji odnośnie płatności. Nie zapominajmy jednak, że równie świetnie sprawdzi się do wyświetlania reklam multimedialnych.

Płatności można dokonywać zarówno kartą płatnicza jak i gotówka.

Poprzez malowanie proszkowe każdy element można dopasować do koncepcji i kolorystyki całego wnętrza. Technika ta charakteryzuje się dużą trwałością i stosowana jest również do zabezpieczania elementów stalowych znajdujących się na zewnątrz budynków

Dotykowy duży ekran
Moduł płatności
Odporna obudowa, z możliwością zmiany koloru
Dotykowy duży ekran
Moduł płatności
Połykacz pasków

Idealne połączenie   
In moltissimi medicina-attivo.com casi ci vuole una prescrizione per acquistare Tadalafil in farmacia e online, con nessun altro fornitore è prossima. Basata su sforzi di breve durata, il negozio online è considerato affidabile o generalmente si pensa che per avere un figlio basti semplicemente non utilizzare sistemi di contraccezione.
Automat rozliczeniowy z połykaczem pasków

Dzięki połączeniu automatu rozliczeniowego z połykaczem pasków możemy stworzyć bezobsługową ścieżkę wejść i wyjść. Automat rozlicza z dopłat a połykacz odbiera transpondery. Połączenie idealne!

Nasza firma dostarcza zarówno obudowy jak i system. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jakie materiały najlepiej sprawdzają się na wybranych obiektach. Nasi specjaliści pomogą dopasować odpowiednią obudowę dla Twojego obiektu.

Nasz system ESOK jest niezwykle rozbudowany. Dzięki niemu rozliczanie przeprowadzane jest maksymalnie szybko.

Dzięki technice malowania automatu, możesz samodzielnie wybierać jaki kolor chcesz aby miały Twoje automaty. Posiadamy również różne kształty obudów. Do wyboru do koloru!

Dodaj komentarz