O nas

Witamy! Bardzo nam miło, że chcesz nas poznać.

Jesteśmy zespołem informatycznym, który ciągle rozwija swoje umiejętności, podąża z duchem czasu i zna potrzeby zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych obiektów. Pierwszy system informatyczny napisaliśmy w 200 roku, a współpracę z tego czasu kontynuuje z nami wiele obiektów. Od tamtego czas przeszliśmy przez wiele zmian. Staramy się słuchać uwag każdego klienta i dlatego tworzymy nasze widoki oraz funkcjonalność z użytkownikami. Dziś jesteśmy liderem w produkcji systemów informatycznych na obiekty rekreacyjno-sportowe. Dysponujemy własną wytwórnią sprzętu elektronicznego produkującą czytniki RFID, sterowniki oraz tablice diodowe najwyższej jakości. Zrealizowaliśmy ponad 200 różnych projektów wdrożeniowych m.in. w Termach Maltańskich w Poznaniu, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Sieci kin Helios oraz stacjach gazu CNG będących w zasobach PGNiG

TT Soft to również w 100% polski kapitał i zespół zaangażowanych profesjonalistów pracujących u nas od lat.

W liczbach
30

Zatrudnionych

profesjonalistów na umowę o pracę
200

Realizacji

Ponad 200 zrealizowanych projektów informatycznych w Polsce i Europie
2000

Doświadczenie

Od 2000 roku zbieramy doświadczenie i realizujemy ambitne projekty

Czas na rewolucje informatyczne?

No to zaczynamy!

Zapewne tak! Nasza firma słynie z wysokiej jakości sprzętu oraz usług informatycznych. Gdyby nie to, nie zaufało by z nami ponad 200 obiektów zaczynając od tych małych po największe w Polsce. Jeśli zdecydujesz się na współprace z nami, wybierzesz jakość, profesjonalizm oraz opiekę techniczną.

Przede wszystkim partnerstwo. Podchodzimy do klientów indywidualnie i palujemy razem z nim najlepsze rozwiązanie, dopasowane do jego budżetu oraz obiektu.

Uszczelniamy system co skutkuje wzrostem obrotów u klienta, usprawniamy, zmniejszamy pracochłonność, zwiększamy funkcjonalność (Szczegółowe informacje o korzyściach na poszczególnych stronach)

Co wspólnego mają ze sobą: Helios, Termy Maltańskie czy PGNiG? – Sukces oraz NASZ SYSTEM!

Bez ryzyka, jesteśmy jedną z najdłużej funkcjonujących firm  informatycznych  na rynku

Jeśli jesteś osobą ceniąca sobie doświadczenie oraz partnerskie podejście to świetnie trafiłeś! Na rynku cieszymy się bardzo dobrą opinią a niektórzy klienci są z nami od samego początku.

W jaki sposób przebiega współpraca

LUBIMY PLANOWAĆ
01

MIŁO CIĘ POZNAĆ!

W pieszym etapie, naszym celem jest poznanie  Twojego obiektu oraz Twoich wymagań. Następnie chcemy pomóc Ci jeszcze lepiej nas poznać. Oprowadzimy Cię po naszych możliwościach, doświadczeniu oraz klientach z podobną charakterystyką obiektu. Przykładamy szczególną wage na to, abyś wiedział, że jesteśmy po to aby rozwiązywać Twoje problemy. W końcu nic nas bardziej nie napędza do pracy jak realne korzyści!

02
CZAS DO PRACY

Nie ma na co czekać! Rynek ciągle idzie do przodu a my nie możemy zostać w tyle. Dlatego po podjęci współpracy, gwarantujemy montaż oraz  instalację, wykonywaną przez naszych profesjonalistów. 

03
WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Pracując nad Twoim sukcesem nie zapominamy o naszym! Dlatego masz gwarancję, że ciągle będziemy sprawdzać rozwój obiektu, wprowadzać update oraz proponować nowe rozwiązania. 

04
W RAZIE PROBLEMÓW - JESTEŚMY PRZY TELEFONIE

Nie każdy bohater nosi pelerynę, ale nasz serwis zdecydowanie na to zasługuje! Procesjonalne podejście do problemów klientów każdego dnia do zamknięcia ostatniego obiektu.

ZRÓBMY COŚ WIĘCEJ

CO DODATKOWEGO?

Nasi specjaliści przyjadą i pomogą

Nasi konsultanci dokładają wszelkich starań, aby problemy rozwiązywać sprawnie i skutecznie. Serwis to nie tylko rozwiązywanie problemów technicznych, to także doradztwo w jaki sposób wykorzystać i dostosować nasze produkty do Państwa potrzeb w 100 %.

Zdobądź prace w TT Soft

TT Soft wspiera młodych i ambitnych ludzi którzy szukają w pracy pasje. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie złóż CV i dołącz do zespołu.W zawiązku z dynamicznym rozwojem szukamy:

a) handlowców;
b) instalatorów instalacji niskoprądowych;
c) programistów JAVA i urządzeń;

W przypadku zainteresowania pracą w naszym zespole prosimy o przesłanie CV na [email protected] wraz z klauzulą dotyczącą zezwolenia na przetwarzanie danych osobowych.

Tadalafil på nätet Kom men var inte alls lika mycket hos alla apotekskedjor. Allas goda hälsa, men – möjligheten till erektion ännu mer Nytta för att få stånd när kommer www.specialitetapotek.com bli billigare eller för boende med dessa störningar användningen av Levitra inte förmanade.

Współpraca

Jesteś dostawcą produktów informatycznych, a może jesteś przedstawicielem systemów informatycznych które według Ciebie pasują do naszych systemów ? Zapraszamy do kontaktu jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

Dodaj komentarz

Copyright © TT Soft 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.