Systemy informatyczne

 

Systemy informatyczne

Oferujemy Państwu precyzyjnie zaprojektowane systemy informatyczne, które usprawniają zarządzanie danym obiektem użyteczności publicznej czy zakładem pracy lub biurem. Pomagają w monitorowaniu takich aspektów, jak: rejestracja czasu pracy, sprzedaż internetowa, kontrola dostępu czy nadzorowanie automatów parkingowych. Oprogramowania typu EPOS, ESOK, ETank są innowacyjnymi strukturami IT, dzięki którym prowadzenie dowolnego typu biznesu stanie się nie tylko znacznie prostsze, ale także przyjemniejsze.

Funkcje zbierania danych i ich zapisu w systemach EPOS, ETank czy ESOK, umożliwiają sporządzanie statystyk i analiz, sprawną obsługę klienta czy skrócenie czasu oczekiwania na realizację zamówienia. Dzięki rejestracji czasu pracy, programy ułatwiają zarządzanie kadrą, natomiast obsługa sprzedaży internetowej przebiega znacznie szybciej. Automaty parkingowe uskuteczniają zajmowanie i opłacanie miejsc postojowych, natomiast poprzez czytniki i czujniki kontrolujące dostęp – dbamy o bezpieczeństwo oraz prywatność użytkowników obiektu i osób w nim zatrudnionych.

ESOK

Jeden z najbardziej popularnych systemów, które z powodzeniem używane są w instytucjach kultury organizujących masowe imprezy, w gastronomii czy obiektach sportowych. ESOK umożliwia mierzenie czasu korzystania przez klientów z danego miejsca, a także obsługuje sprzęty, które nadzorują i rejestrują użytkowników. Ponadto, program pomaga zapisywać i zbierać informacje w dowolnym systemie zarządzania.

EPOS

Polecamy to oprogramowanie dla właścicieli restauracji, barów szybkiej obsługi czy innych miejsc serwujących posiłki. EPOS jest innowacyjnym systemem, który znacznie usprawnia proces zbierania zamówień i serwowania dań. Co więcej, pozwala na lepszą synchronizację pracy kelnerskiej z odbieraniem i wydawaniem posiłków z kuchni. Ułatwia także pobieranie opłat od klientów za pośrednictwem karty lub telefonu.

EDostęp

Osiągnij większą kontrolę nad danymi w swojej firmie i zacznij lepiej koordynować pracę poszczególnych zatrudnionych! System informatyczny EDostęp został skonstruowany w celu nawigowania czasu, w którym pracownicy wykonują poszczególne obowiązki zawodowe. Pomaga również w przeprowadzaniu regularnych przeglądów, badań czy szkoleń oraz organizowaniu dokumentów związanych ze zgłaszaną chęcią urlopów i zwolnień.

ETank

Najprostszy sposób do prowadzenia sprzedaży na stacjach benzynowych! Oferowane przez nas oprogramowanie ETank jest coraz popularniejszym systemem, który umożliwia klientom tankowanie samochodu bez pomocy obsługi, jak i wykonywanie opłat bezgotówkowych. Układ odpowiednio skoordynowany z komputerem pracowników, pozwala na tworzenie spójnej bazy danych, zarządzania nią przez właścicieli oraz sporządzania statystyk.

EParking

Proponujemy zakup systemów, które składają się z automatycznych bramek, terminali, czytników zasięgu i szlabanów, wykorzystywanych na miejscach postoju samochodów. EParking to zaawansowany program, ułatwiający gościom galerii handlowych, hoteli, restauracji czy ośrodków kultury, w dokonywaniu bezpośrednich rezerwacji miejsc dla swoich aut na określoną godzinę i dzień, a także opłacania ich zdalnie.

EDITEMS

Zaprezentuj swoją ofertę, usługi lub pokaż klientom produkty, które sprzedajesz! Niezwykle proste w obsłudze i efektowne oprogramowanie EDITEMS, pozwala na ukazanie w nowoczesny, przyciągający uwagę sposób swoje towary lub godne polecenia miejsca na terenie obiektu. Są to ekrany z powodzeniem stosowane do przekazywania informacji, apeli, ogłoszeń i dowolnych obrazów w formie multimedialnej ekspozycji.

Copyright © TT Soft 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.