eParking

Zapewnij każdemu

miejsce parkingowe

Szlabany i bramki

Dostarczamy niezawodne bramki i szlabany od sprawdzonych dostawców z którymi łączy nas wieloletnia współpraca.

Automaty Parkingowe

Dzięki automatom parkingowym Twoi goście mogą samodzielnie dokonywać opłat. Automaty występują zarówno w wersji wewnętrznej jaki i odpornej na działanie warunków atmosferycznych wersji zewnętrznej

Kontrola miejsc

Twoi goście otrzymają konkretną informację o dostępnych miejscach, co zapobiega przepełnieniu parkingu i związanych z tym kłopotami logistycznymi.

Zadbaj o komfort Klienta

Parking w pełni zintegrowany z systemem ESOK

Rozbuduj system ESOK o moduł obsługi parkingu i doświadczaj korzyści z niezawodnie zarządzanego parkingu przy obiekcie. Doceń stałych Klientów, ograniczaj dostęp, definiuj cenniki parkingowe, korzystaj z komplementarnych urządzeń parkingowych i dodatkowych opcji. Istnieje mnóstwo możliwości.

Czytniki dalekiego zasięgu

Nasze terminale parkingowe w pełni współpracują z czytnikami dalekiego zasięgu UHF. Stali klienci, pracownicy obiektu, goście z identyfikatorem mogą wjeżdżać i wyjeżdżać z obiektu bez otwierania okieni bez zatrzymywania się przed szlabanem – podniesie się on automatycznie gdy identyfikator będzie w zasięgu (nawet do 15 metrów!).

Automatami Parkingowymi

Terminal rozliczające parking mogą być ustawione wewnątrz lub na zewnątrz obiektu. Rozliczanie w automacie skróci kolejki w kasie, a pełna integracja z ESOK pozwoli na zapłatę za parking środkami zgromadzonymi na koncie Klienta..

Budka obsługiwana przez osobę

Istnieje możliwość wyposażenia strażnika parkingu w stanowisko komputerowe, gdzie na bieżąco będzie widział zajętość parkingu i autoryzował wjazdy i wyjazdy. Dodatkowym rozwinięciem tej funkcjonalności jest przenośny mobilny terminal sprawdzający ważność biletu i aktualne obciążenie Klienta.