Czytniki szafkowe

 

Czytniki szafkowe

Zastanawiasz się, jak najskuteczniej zabezpieczyć szatnie w miejscach użyteczności publicznej? Służą do tego systemy i czytniki kontroli dostępu (np. RFID), które poprzez elektroniczne zamki szafkowe bronią zaglądania do nich niepożądanym osobom. Obsługa większości tych urządzeń odbywa się za pośrednictwem klasycznej karty – identyfikatora lub paska. Tymczasem innowacyjny czytnik kontroli dostępu, jakim jest sterownik biometryczny, umożliwia to wyłącznie poprzez odczyt dłoni klienta. Pozwala zaoszczędzić na dodatkowych elementach bezpieczeństwa,
potwierdzających tożsamość.

Czytnik RFID skanuje dane z karty i pozwala gościom hotelu, basenu czy innego obiektu, wybór dowolnego schowka w szatni, poprzez odblokowanie zamka szafkowego. Każdy system kontroli dostępu jest wykonany z tworzywa wodoodpornego oraz wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne. W przypadku pytań, co do wyboru sprzętu odpowiadającemu profilowi swojej działalności, służymy pomocą telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w naszym biurze.

Sterownik szafkowy dotykowy

Oferowane przez nas innowacyjne produkty, to możliwość nowocześnienia obiektów publicznych. Sterownik szafkowy dotykowy składa się z ekranu, poprzez którego klient może zarezerwować dla siebie schowek na ubrania, osobiste przedmioty czy bagaże, a także otwierać go i zamykać. Moduł wykonany jest z wodoodpornych materiałów i daje możliwość ustawienia go w kilku językach. Z nim korzystanie z szatni staje się niezwykle proste!

Sterownik szafkowy biometryczny

Przyszłością obsługi w miejscach publicznych jest automatyzacja wielu procesów, związanych z kontrolą dostępu i rejestracją użytkowników. Dzięki urządzeniom takim, jak sterownik szafkowy biometryczny, można zainwestować w technologię, która eliminuje dodatkowe koszty i utrudnia poruszanie się gości po obiekcie (np. konieczność noszenia opasek). Wystarczy, że klient przyłoży swoją dłoń do czytnika!

Sterownik szafkowy mini

Wypróbuj niewielkie, eleganckie czytniki, które polecamy do wykorzystania na basenach, w saunach czy innych ośrodkach rekreacyjno-sportowych. Sterownik szafkowy mini usprawnia obsługę szatni i zapewnia bezpieczeństwo prywatnych przedmiotów i ubrań użytkowników danego miejsca. Jego kompaktowy wygląd pozwala na proste dopasowanie urządzenia do wielkości przestrzeni. Obsługa przebiega za pomocą karty czy identyfikatora.

Copyright © TT Soft 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.