Naszym celem było stworzenie automatu ktory nie będzie tylko ciekawostką a realnym pomocnikiem w rozliczaniu klientow.

Automat Rozliczeniowy

poznaj mozlowości automatu rozliczeniowych

Automat rozliczeniowy służy do bezobsługowego prowadzenia elektronicznego systemu obsługi klienta. Wykonany jest z nierdzewnej metalowej obudowy odpornej na niekorzystny wpływ wilgoci, kurzu, brudu czy też wstrząsów. Zostały w nim zawarte niezbędne urządzenia i funkcjonalności pozwalające klientom na samodzielne wejście i wyjście z obiektu bez potrzeby podchodzenia do kasy. Automat spełnia zadania Elektronicznego Kasjera, co oznacza, że to klient na ekranie dotykowym automatu sam wybiera interesujący go typ wejścia na obiekt. Automat pozwala na usprawnienie ruchu klientów obiektu poprzez zmniejszenie kolejek do kas, a także dodaje obiektom innowacyjności wprowadzając tego typu rozwiązanie.
Wytrzymała obudowa:
Niewątpliwie wytrzymałość i odporność na wodę, zabrudzenia, wilgoć to istotny element przy wyborze materiału do produkcji automatów. Skupiliśmy się na szukaniu materiału nierdzewnego, solidnego oraz łatwego w utrzymaniu.
Intuicyjna i przyjazna obsługa :
Inuicyjny i przyjazny interaface są dla nas priorytetem w kwestii usprawnienia sprzedaży. Proces zakupu oraz rozliczenia został przemyślany w taki sposób, aby nie stanowił problemu dla przyszłych klientów obiektu.
Innowacyjność:
Pomimo szybkiego rozwoju technologii w miejscach użyteczności publicznej w dalszym ciągu marnujemy bardzo dużo czasu na stanie w kolejkach. Na rozwój obiektu oraz jego prestiż mają więc wpływ zastosowane rozwiązania – my proponujemy zautomatyzowanie obsługi klientów.
Pomoc w sprzedaży:
Przepływ klientów zostaje usprawniony dzięki zastosowaniu automatów, kolejki do kas się zmniejszają a klienci czas przeznaczony na oczekiwanie na obsługę wykorzystują na obiekcie.

MOŻLIWOŚCI AUTOMATU

PRZYKŁADOWY SPOSÓB UŻYCIA

Automat stawiany obok bramki wejściowej lub wyjściowej obiektu ma za zadanie wpuścić klienta na obiekt lub rozliczyć go. W przypadku wejścia klient podchodzi do automatu, za pomocą ekranu dotykowego wybiera interesującą go opcję wejścia. W przypadku wyjścia klienta, po odczytaniu nośnika danych o jego pobycie (pasek, karta transponderowa), połykacz pasków wciągnie pasek jeśli nie ma dopłat, a klient zostanie rozliczony automatycznie. Jeśli klient ma na swoim rachunku dopłaty, połykacz pasków poinformuje klienta o konieczności uregulowania należności przy użyciu automatu rozliczeniowego, bądź w kasie.

EKRAN DOTYKOWY

Ekran dostosowany do użytku przez klientów odporny na odciski, zabrudzenia i uderzenia. Elegancki design ekranu i duża rodzielczość pozwala swobonie korzystać z urzadzenia i z precyzja wybierac opcje.
Elegnacki Design
Wytrzymałość
Intuicyjny Interface

PŁAĆ TYM, CZYM CI NAJWYGODNIEJ

Opcje płatności ogranicznone mogą być tylko poprzez sprzęt jaki klient dopasuje do automatu.
Obudowy automatow dostosowujemy do warunkow w jakich beda postawione, posiadamy obudowy odporne na warunki atmosferyczne, uderzenia i wtrzasy. Proponujemy rowniez automaty pomieszczeniowe, ktore mniejsze, lzejsze i mniej odporna obudowa znajda miejsce w kazdym pomieszczeniu.
Odporny na deszcz.
Odporny na ciepło zimno.
Odporny na wstrząsy.

POŁYKACZ PASKÓW.

Autorskie urządzenie, które ma za zadanie odbierać paski od klientów i rozliczać ich według zdefiniowanych w systemie cenników za ich pobyt na obiekcie. Po odczytaniu nośnika danych (pasek, karta transponderowa) urządzenie poinformuje klienta o ewentualnych dopłatach i możliwości uregulowania ich w automacie rozliczeniowym, bądź kasie. Połykacz pasków wykonany jest z nierdzewnej metalowej obudowy odpornej na niekorzystny wpływ wilgoci, kurzu, brudu czy też wstrząsów.